Ogrzewanie nadmuchowe

Ogrzewanie nadmuchowe

to nie tylko komfort i zadowolenie przez cały rok: to także duża oszczędność kosztów.

Jak to działa?

Ogrzewanie nadmuchowe

to kompleksowe rozwiązanie dzięki któremu mogą Państwo zastąpić tradycyjne kaloryfery. Dzięki specjalnemu systemowi wentylacji który kontroluje ilość i wilgotność wtłaczanego powietrza oczyszczając je przy tym ze wszelkich bakterii i drobnoustrojów. Dodatkowo to bardzo duża oszczędność kosztów. Różnice między tradycyjnymi metodami może sięgnąć nawet 40% w skali roku. Efekt ten osiągnięto dzięki dużo mniejszym stratom energii i mniejszej bezwładności układu.

Czy to wygodne?

Oczywiście! W przeciwieństwie to klasycznych rozwiązań, obecnie stosuje się podobne panele jak dla klimatyzacji. Dzięki zastosowaniu łączności bezprzewodowej, sterowanie odbywa się przez wygodny panel który można dowolnie przenosić. Co więcej, istnieje również możliwość zarządzania bezpośrednio z komputera lub telefonu.

Modułowa budowa

Dzięki zastosowaniu modułowej budowy ogrzewania nadmuchowego, klienci mają możliwość rozłożenia kosztów w ciągu dłuższego czasu, bez konieczności kredytowania inwestycji. Początkowo zainstalowana instalacja może być rozbudowywana o kolejne elementy w przyszłości. Przykładowo pierwotnie zainstalowany element sterujący może być z czasem zamieniony na bezprzewodowy.

Eksploatacja

Eksploatacja jest bardzo wygodna i nie wymaga manualnej interwencji użytkownika. W ramach prowadzonych prac konserwacyjnych i serwisowych, nasz pracownik raz do roku spotka się z Państwem w dogodnym terminie i sprawdzi czy wszystko działa poprawnie i wymieni odpowiednie filtry.

Blue Heat: klimatyzacja, wentylacja, usłgi dla firm i osób prywatnych. Zajmujemy się montażem i serwisem.